Veriler yükleniyor...

POLATLI/ANKARA

Mehmet Akif Mah. Mete Sok. No:8

0 542 201 24 15

0 542 420 46 20

Polatlı Vinç Kiralama

Vinç kiralama konusu basit gibi görünse de kiralama yapan yerlerin bazı standartları sağlamaları gerekir. Vinç kiralama işlemlerinde hata olasılığı fazla olduğu için alanında uzman ve güvenilir firmalarla çalışmak son derece önemlidir. Kimi yerler çok ucuza bu işi yapabilmektedir, fakat fiyatları düşürürken kanun ve tüzükleri de göz ardı ederek vinçlerin hata verme olasılıklarını artırdıkları gibi güvenirliklerini de zedelerler.

Karacalar Vinç olarak, tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı’nın kontrolünde olup gerekli belge ve yetkilere sahiptir. Yapılan düzenli kontroller ışığında müşterilerimize kusursuz hizmet vermek için uzun yıllardır uğraşıyoruz.

Polatlı vinç kiralama sizlere ücretsiz keşif hizmeti sunarak, ne tür bir vince ihtiyaç duyduğunuzu tespit eder. Bunun için kaldırılacak yükün genişliği ve yüksekliği hesaplanır, vincin kurulacağı alanın fiziki özellikleri belirlenir ve vincin kaldıracağı yükün araç ile taşınabilirliği saptanıp, tüm bunlara uygun vinç çeşidi belirlenir.

Uzanabilecekleri mesafelere ve kaldırabilecekleri ağırlıklara göre her vincin farklı bir kapasitesi vardır. Vinç kiralarken; her vincin her işe uygun olmayabileceği, çeşitli ihtiyaçlara göre farklı vinç çeşitlerinin olduğu bilinmelidir. Sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, deneyimli kadromuzdan 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Cephe temizliği, nakliye, taşımacılık işleri, oto kurtarma işleri, binaları boyama, cam silme, elektrik direği dikimi, tabela montaj işleri, demontaj işleri, ağırlık hizmetleri, trafo taşıma ve indirme gibi birçok konuda Polatlı vinç kiralama her türlü ihtiyacınızda yanınızdadır.