Veriler yükleniyor...

POLATLI/ANKARA

Mehmet Akif Mah. Mete Sok. No:8

0 542 201 24 15

0 542 420 46 20

Polatlı Hiyap Vinç

Polatlı hiyap vinçler üst düzeyde hizmet anlayışı sunar. Kiralanacak vinçler TSE standartlarına uygun olup, her vinç için mukavemet ve denge hesapları, yük değişimini gösteren grafikler, elektronik denge düzeni ve elektronik yük sınırlama düzeni uzmanlar tarafından yapılmıştır. Ayrıca yapılan düzenli kontroller ile vinçlerde oluşabilecek tüm sorunlar, müşteriye teslim edilmeden önce giderilir ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti garanti edilir.

Hiyap vinçler kamyon üstü hidrolik vinçler olarak da bilinir. Polatlı hiyap vinçler can ve mal güvenliği ön planda tutularak üretilen vinçleri hizmete sunar. Şantiye ve taşıma bölgelerinde yana katlanır modelleri tercih edilebilir. Tüm nakliye işlerinde, uygun fiyatlarla vinçler hizmetinize sunulur.

Polatlı hiyap, vinç ihtiyacı duyan kişi ya da kurumlara en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Türkiye’nin en gelişmiş oto parkına sahip olan Karacalar Vinç, her tür tonajdaki ve her büyüklükteki yükü, belirtilen adreslere, zamanında ve hiçbir sorun yaşamadan teslim eder.

300 tona varan taşıma kapasitesine sahip vinçlerimiz ile, belirlenen zamanda, belirlenen noktalarda konumlanarak en hızlı ve en kaliteli şekilde ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

İster Polatlı’da olun isterseniz Türkiye’nin başka bir yerinde. Nerede olursanız olun Karacalar vinç kalitesi ile almayı istediğiniz hizmeti kusursuz bir şekilde elde edersiniz. Uzman kadromuz ve güvenilir araçlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Sitemizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir, 7/24 saat bilgi alabilirsiniz.