Veriler yükleniyor...

POLATLI/ANKARA

Mehmet Akif Mah. Mete Sok. No:8

0 542 201 24 15

0 542 420 46 20

Kamyonlu Vinç

15 Tondan başlayarak 80 Tona kadar ilerleyen hiyap vinçler kullanışlı ve kolay kuruluma sahip vinçlerdir. İnşaatlarda, kaldırmada, yüklemede ve montajlarda kiralalanan hiyap vinçler uygun fiyat garantisi ve %100 memnuniyet garantisi sunar. 1962 yılından bu yana araç parkuruna hiyap vinçler katan Karacalar Vinç sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Kamyonlu vinç, araçlar üzerine rahatlıkla yüklenebilen vinç sistemi ile kullanılabilen vinçlerdir. Bu vinçler kamyonların arkalarına yüklendiği için birçok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Kamyon üstü vinçlerin kullanılması için taşınabilecek yük miktarının bilinmesinin yanında bu vincin nerede kullanılacağı ve buranın fiziksel özellikleri de önemlidir. Bunun yanında vinci taşıyacak aracın büyüklüğü, ağırlığı, boyutu ve taşıma kapasitesi de önemlidir. Bu şartlar en iyi şekilde bilindikten sonra firmamız vinç kiralama konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilir. Vinç kiralama hizmeti için kullanmak istediğiniz alana uygun olan vinçlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Kamyonlu Vinç Nerelerde Kullanılabilir?

Vinç kiralama hizmetini almadan önce kiralayacağınız vinci; kullanacağınız alana göre uygun olarak seçmeniz gerekir. Bu anlamda kamyonlu vinçler alt ve üst yapı çalışmalarında, şantiyelerde, yükleme ve boşaltma çalışmalarında, araç kurtarma ve araç çekme işlerinde, her türlü eşya kaldırma ve taşımada ve buna benzer birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Karacalar Vinç&Hiyap işletmeciliği olarak farklı alanlarda kullanılabilecek kamyonlu vinçlerin sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Kullanacağınız alana göre farklı vinç kiralama hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız vinçleri kullanılacak alana göre özel olarak seçmektedir. Sizlere her türlü vinç yardımını yaparken kullanım alanlarına göre farklı ağırlıktaki yüklere göre vinçleri sunuyoruz. Kamyonlu vinç veya diğer vinç çeşitlerinden birini kiralayacaksanız eğer uygun fiyatlara sizlere bu hizmeti sunmaktayız.