Veriler yükleniyor...

POLATLI/ANKARA

Mehmet Akif Mah. Mete Sok. No:8

0 542 201 24 15

0 542 420 46 20

Polatlı Kiralık Hiyap

Karacalar Vinç, iş sektörünüz her ne olursa olsun ya da günlük yaşantınızda ortaya çıkabilecek her türlü taşıma durumların da sizlerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır. Polatlı ve civarında tüm müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermekte olan Karacalar Vinç, size özel bir fiyatlandırma ile bütçenize de fazlasıyla hitap edebilmektedir.

Karacalar Vinç olarak Türkiye’nin en gelişmiş oto parkına sahip olmaktayız ve dilediğiniz her an sizlere farklı vinç kiralama seçenekleri sunmaktayız. Taşımayı düşündüğünüz nesnenin büyüklüğü ve tonajı her ne olursa olsun birbirinden farklı vinç ekipmanlarımız ile kolayca taşıyarak istenen adreslere sevkiyat işlemlerini kolay bir şekilde yerine getirebilmekteyiz.

Polatlı kiralık vinç, manlift, manitou, Polatlı kiralık forklift, Polatlı kiralık hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç, kamyonlu vinç, teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap gibi birbirinden fraklı alanlarda sizlere özel ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ortaya çıkan vinç kiralama hizmetleri sırasında kaliteli ve hızlı bir hizmeti yerine getirerek sorunsuz bir nakliyenin sorumluluğunu yerine getirmekteyiz.

Hizmete başladığımız ilk günden bu güne Polatlı vinç olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak gelişen eğitimleri bünyemize dâhil ederek sizlere eğitimli personellerimizce vinç kiralama hizmeti sunmayı amaç edinmekteyiz.

Karacalar Vinç, sizler için 300 tona ulaşan taşıma kapasitesi sunmaktadır. Kiralamayı düşündüğünüz zaman periyotları içerisinde operatör ve farklı taşıma özelliklerine sahip olan vinçlerimiz sizlerin istediği adreslerin üzerinde bulunarak her daim elinizin altında bulunarak işinizi kolaylaştırmaktadır.