Veriler yükleniyor...

POLATLI/ANKARA

Mehmet Akif Mah. Mete Sok. No:8

0 542 201 24 15

0 542 420 46 20

Polatlı Forklift Kiralama

Her türlü nakliye, yükleme ve boşaltma işlerinde Polatlı kiralık forklift, sürekli denetlenen araçları ile güvenli ve hızlı bir şekilde size yardımcı olur. Yüklerin araçlara taşınması, yüklenmesi ve indirilmesi esnasında kullanılan forkliftler, uzman operatörler tarafından kullanılmaktadır. Malzemelere hiçbir zarar vermeden, Karacalar Vinç güvencesi ile, istediğiniz adrese, belirlediğiniz süre için nakliye işlemleri yapılır.

Forklift kiralamak için uzun uzun düşünmenize gerek yok. Polatlı kiralık forklift ile kısa sürede size uygun araçlarla hizmetinizdeyiz. Ekonomik fiyatlarımızın yanı sıra araçları kullanan eğitimli ve donanımlı operatörlerimiz sayesinde tüm taşıma, indirme ve bindirme işleriniz çok kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Karacalar Vinç olarak müşterilerimize sunduğumuz birçok kolaylık vardır. Araçlarımızı ihtiyaç taleplerinize göre günlük, saatlik, aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Müşteri temsilcimizi arayarak araç talebinde bulunduğunuzda, ekibimiz sizden adresinizi alır ve en kısa sürede aracı size teslim eder. İşlem bittiğinde ise hiçbir ek ücret ödemeden aracı sizden teslim alır.

Eğitimli kadromuz, işinin ehli personelimiz ve tüm kontrollerden geçirdiğimiz araçlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üretiyor, müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak görüyoruz.

Bize ulaşmak için internet sitemizdeki iletişim formunu kullanabilir, müşteri temsilcimizi arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz. Yaptığımız görüşmeler neticesinde talebinize en uygun araçları belirliyor ve en kısa sürede ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.