Veriler yükleniyor...

POLATLI/ANKARA

Mehmet Akif Mah. Mete Sok. No:8

0 542 201 24 15

0 542 420 46 20

Polatlı Forklift

Polatlı Forklift ile sanayi bölgelerindeki depolama, gümrük, ambarlama ve stok yapma gibi işleri zaman kaybetmeden halledebilir, bu araçlar sayesinde ürünlerin indirme, bindirme ve nakliye işlerini kolayca yapabilirsiniz. İşin çeşidine göre asansör bağlantısı kurulabilir.

Güvenlik ve verimlilik ile ilgili tüm ayrıntıları kontrol edilen Polatlı forklifter ile kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde en zor taşımacılık işlerini yapabilirsiniz. Sürekli denetimden geçen forklift araçlarımız ve eğitimli personelimiz ile yükleme ve boşaltma yapmak artık çok daha kolay.

Bilindiği gibi forklift araçların beli bir taşıma ve yük kaldırma kapasitesi vardır. Fabrikalar ve sanayi firmaları ağır olan malzemeleri Polatlı forklift ile yükleyebilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımız gereği, yükleme ve nakliye işlemleri sırasında hiçbir sorun yaşamazsınız.

Sizlere özel forklift hizmetimiz ile zaman kaybetmeden ve yorulmadan, uzman kadromuz ve deneyimli personelimiz tarafından, işleriniz en kısa sürede, istenilen biçimde yapılır. Çıkabilecek olası risk faktörleri minimuma indirerek, bize olan güveninizi yükseltir ve sizlere kusursuz hizmet vermenin mutluluğunu yaşarız.

Karacalar Vinç olarak taşıma sorunlarınıza çözüm bulmak bizim işimiz. Her geçen yıl artan tecrübemiz ile müşterilerimize ekonomik ve pratik hizmetler sunuyoruz. Gelişen teknolojiyle ilerliyor, beklentileri karşılıyor ve her an tekrar yenileniyoruz. Bizlere ulaşmak ve bilgi almak için internet sitemizdeki iletişim formumuzu doldurabilir, telefonla arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz.