Veriler yükleniyor...

POLATLI/ANKARA

Mehmet Akif Mah. Mete Sok. No:8

0 542 201 24 15

0 542 420 46 20

Polatlı Kiralık Forklift

Karacalar Vinç, ile artık taşıma işlemleriniz hiç olmadığı kadar kolay bir hal alıyor. Bir yerden farklı bir yere kolay bİr şekilde aşınması gereken büyük ağırlıklarınız şimdilerde Karacalar Vinç sayesinde sorun olmaktan çıkıyor.

Firmamız sizlere özel Polatlı kiralık forklift hizmeti sunmaktadır. Hızlı ve ekonomik bir kiralama hizmeti alabilmek için sizlerde firmamız ile iletişim kurabilir ve işinizde zaman sarf etmeden durmaksızın ilerleme kaydedebilirsiniz.

Polatlı kiralık vinç ile kapalı alanlarda özellikle makine indire ve bindirme işlemleriniz zannettiğinizden çok daha pratik bir işlem haline dönüşüyor.

Kamyon üzerinde bir hidrolik vinç olarak görev yapmakta olan hiyap vinç,  kolayca istenilen noktaya taşına bilmekte ve kapalı alanlarda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için istenilen süreler içerisinde kiralama hizmeti sunmakta olan Polatlı kiralık hiyap hizmetimiz ile farklı sektörlere pratik bir taşıma hizmeti sunmaktayız.

Hidrolik özelliği ile kamyon üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde sizlerde taşıma ve nakliye ihtiyaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Kiralama hizmeti diğer vinç modellerine göre daha ekonomiktir ve sizler için farklı tonajlarda taşıma işlemlerini en seri şekilde yerine getirmektedir.

Karacalar Vinç olarak başta Polatlı olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Eğitimli ve profesyonel operatörlerimiz taşıma sırasında ortaya çıkabilecek riskleri en aza indirgeyerek işinizi aksatmadan kusursuz bir hizmet sunmaktadır.