Veriler yükleniyor...

POLATLI/ANKARA

Mehmet Akif Mah. Mete Sok. No:8

0 542 201 24 15

0 542 420 46 20

Polatlı Vinç Firmaları

Sanayinin gelişmesi ile birlikte artan vinç kiralama ihtiyacında sizlere en yakın, en hızlı ve en kaliteli çözümü Polatlı Vinç sunmaktadır.

1985’ten bu yana her gün artan tecrübemiz ve bilgimiz ile istek ve ihtiyaçlarınıza pratik çözümler getirmeyi amaçlıyoruz. Uzman ekibimiz ve sunduğumuz hızlı hizmet politikamız ile bugüne kadar müşterilerimize sorunsuz ve sınırsız sayıda hizmet verdik.

Polatlı Vinç olarak birçok farklı vinç kategorisinde hizmetimiz vardır. Bunlardan bazıları; kamyonlu vinç, platform vinç, teleskopik vinç ve sepetli vinçtir.

Alanında uzman ekibimiz ile yaptığımız çalışmalarda teknolojiyi yakından takip ediyor, bu bağlamda müşteri memnuniyetini önceliğimiz yaparak her geçen gelişmeye devam ediyoruz. Yük indirme, yük bindirme ve nakliye işlemleri için uygun fiyatlar sunan işletmemize iletişim bölümümüzdeki bilgilerden kolayca ulaşabilir, dilediğiniz soruları rahatça sorabilirsiniz.

Yıllık, aylık, haftalık, günlük ya da ihtiyacınız doğrultusunda saatlik olarak sunduğumuz kiralama hizmetlerimizden faydalanabilmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir, dilerseniz ofisimize gelerek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sektördeki birçok firma içinde kafanız karışabilir ve doğru tercihi yapmakta zorlanabilirsiniz. Zaman hepimiz için değerlidir ve bundan maksimum düzeyde faydalanmak isteriz. Sonradan pişman olmamak için ön bilgi edinmenizde fayda vardır. Doğru bir şekilde yönlendirilebilmek için web sitemizi incelemeyi ihmal etmeyin.

Karacalar Vinç ve Hiyap İşletmeciliği olarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri en kısa sürede, en kaliteli şekilde ve en uygun şartlarda sağlamaktan memnuniyet duyarız.